T.C. Karaatlı Belediye Başkanlığı
SAYIN NİĞDE VALİMİZ BELDEMİZE ZİYARETTE BULUNMUŞTUR..
SAYIN NİĞDE VALİMİZ BELDEMİZE ZİYARETTE BULUNMUŞTUR..
1.1.2018 00:00:00

SAYIN NİĞDE VALİMİZİNVATANDAŞ- DEVLET BULUŞMALARI  PROĞRAMINDA

Niğde Valimiz Ertan Peynircioğlu’nun 31/01/2017 tarihinde Karatlı Belde ziyaretleri kapsamında düzenlediği toplantılar vatandaşlarımız  tarafından büyük ilgi gördü.

Karaatlı Kasabamızda  gerçekleştirilen ziyaretlere Vali Ertan Peynircioğlu ile beraberinde İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, İl Jandarma Komutan Vekili J. Yarbay Serkan Karataş, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Nebol, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Koca, İl Sağlık Müdürü Yılmaz Yücel, Kültür ve İl Turizm Müdürü Selçuk Demirtaş, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Asım Baş, DSİ 45. Şube Müdürü Baki Türktemiz ve İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

Ziyaretinde vatandaşlarımızala  bir araya gelen Vali Peynircioğlu, kasabamızda yaşanan sorunları dinleyerek çözümleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Belediye Başkanımız Emin YILMAZ kasabamızın  nüfusu, sosyoekonomik durumu, kültürel durumu ile 2016 yılında gerçekleştirilen çalışmalar ve gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında Vali Peynircioğlu’na bilgi aktardığı toplantılarda temel başlık tarım oldu.

Çiftçilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda kuyu ruhsatları, patates konusu, güvenlik, enerji, hayvancılık, v.b.  çok sayıda konu dile getirildi.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Vali Peynircioğlu; “Her zaman ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla, bir ve beraber olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok. Bu toplantılarla ilgili kurum amirlerimizle birlikte yaşadığınız sıkıntılara çare olabilmek ve çözüm bulabilmek için sizlerle beraber oluyoruz ve olacağız.” dedi.

Vatandaşlarımızın  sorun ve önerilerini tek tek dinleyen Sayın Niğde Valimiz Ertan Peynircioğlu, beraberindeki il müdürlerine konularla ilgilenmeleri için talimat verdi. “ Çiftçilerimizin sıkıntıları hakkında özellikle Tarım Müdürlüğümüzle koordineli çalışarak bilgilendirme toplantıları düzenlenmeli ve alternatif ürünler hakkında vatandaşlarımıza bilgi aktarılmalıdır.” dedi.

“Sorunların çözümü ve vatandaşlara daha iyi hizmetler verilmesi açısından bir araya geldiğimiz bu toplantılara katılımın fazla olması bizler açısından sevindirici bir durumdur.” diyen Vali Peynircioğlu ; “Görmekteyiz ki Belde Belediyelerimiz Belediyecilik işlerinin yanı sıra ekonomik kalkınmada da büyük çaba göstermektedirler. Kısacası bu adımı atıyorlar. Bu gayretlerinden dolayı Belediye Başkanlarımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 FOTOLARI GÖRMEK İÇİN GALERİ BÖLÜMÜNÜ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

 

 

E-Mail Aboneliği
Gelişen ürün özellikleri ve teknolojiden haberdar olmak için E-postanızı girerek kayıt olun

Misyonumuz
İletişim
Adres : Karaatlı Kasabası Niğde
Mobil :
Telefon :0388 251 51 48
Faks :0388 251 54 04
E-Mail :karaatlibelediyesi@hotmail.com
Sosyal Medya